7 komentarzy

 1. Kosa

  Świetna opowieść, przyjemnie spędzone kilka minut podczas czytania i spora dawka ciekawostek, które już za kilka miesięcy mam zamiar zobaczyć na własne oczy.

  Dziękuję i życzę Wam wielu kolejnych udanych podróży !

 2. Jak pięknie wszystko dokładnie opisane,czytałam z zapartym tchem i czułam,że już jedną nogą tam jestem- chociaż jadę 13.12.17.Bardzo dziękuję za ważne wskazówki.Pozdrawiam serdecznie.

 3. Jak pięknie wszystko dokładnie opisane,czytałam z zapartym tchem i czułam,że już jedną nogą tam jestem- chociaż jadę 13.12.17.Bardzo dziękuję za ważne wskazówki.Pozdrawiam serdecznie.

 4. Ola

  Bardzo przyjemnie czyta się Waszą relację! Kuba to moje wielkie (póki co niespełnione) marzenie… Czy Wasza wycieczka obejmowała zwiedzanie całej wyspy? Na jakich miejscach się skupiliście?

  • DosVagabundos

   Dziękujemy 🙂

   Ola, nasza wyprawa na Kubę połączona była również ze zwiedzaniem Meksyku, więc nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu, żeby np. pojechać do Santiago de Cuba.

   Skupiliśmy się natomiast na Hawanie, z której zrobiliśmy sobie trip np do Vienales, byliśmy w Cienfuegos – niestety, bo uważamy te miejscówkę za stratę czasu, wyjątkowym Trinidadzie i na sam koniec odpoczynek w Varadero. Musimy więc zdecydowanie wrócić by poznać pozostałą część wyspy.

   Życzymy jak najszybszego spełnienia marzeń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *